fbpx
Замовлення

Складник і розмірник

Етикетка являє собою носій інформації і основних відомостей про виріб. При виробництві одягу, одне із завдань, яке належить реалізувати, це не тільки забрендувати річ, але і вказати розміри, щоб клієнту було комфортно підібрати річ для себе. Так само, необхідно вказувати склад матеріалів виробу. Якщо мова про делікатні речі, виробники вказують інструкцію по догляду за виробом. Тому лейбли розрізняються по виду тканини:

Також є відмінності і за характеристиками. Составники для одягу є ярликами, на яких вказано склад матеріалу і як доглядати за річчю. Розмірники для одягу, в свою чергу, знайомлять покупця з розмірами предмета гардероба.

Виготовлення составників і розмірників під замовлення

В наш час є багато способів вирішити це питання і підходи можуть бути самими різними. Купити составники для одягу ви зможете швидко і легко на нашому сайті. Тип етикетки, простіше вибрати виходячи з вашого виробу. Для нижньої білизни та одягу, що додається до тіла, найбільше підійде сатиновая етикетка або друк на атласній стрічці. Для верхнього і середнього одягу, більше підійде зносостійка жакардова етикетка, або комбінація жакардовой з сатиновою або нейлоновою. Буває, що составники розмірники йдуть в комплекті. Багато виробників поєднують корисну інформацію для покупця на одній бирці (приклади можна побачити на фото). Гармонійно розміщені: логотип виробника, розмір, склад, інформація про догляд, країна виробник, штрихкод і навіть контактні дані.

Наш інтернет-магазин пропонує купити розмірники для одягу за вигідними цінами. Якість составників і розмірників повинна бути на високому рівні, і вони повинні мати гарний зовнішній вигляд протягом усього часу використання речі. За більш детальною консультацією, ви завжди зможете звернутися до співробітників нашої компанії, за номерами телефону в розділі контакти або залишити заявку, заповнивши форму нижче.Оформити заявку

У цьому меню Ви можете змінити типові характеристики Вашої етикетки. З Вашою допомогою, ми швидше зробимо розрахунок і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Составники і розмірники

Ширина, мм мінімальна - 5 мм, максимальна - 100 мм
Довжина, мм мінімальна - від 10 мм
Кількість, шт Мін - 1000 шт
Кольоровість, кількість кольорів Без обмежень
Матеріал
Друк золотом, сріблом
Запрасовування

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки