fbpx
Замовлення

Шкіряна етикетка

Будь-якому покупцеві відомо, що різноманітні нашивки несуть на собі функцію брендування виробу. Часто відбувається так, що вперше звернувши увагу на товар, людина спочатку зацікавлюється якістю самого оформлення, а потім вже і його характеристиками. В цьому випадку, саме шкіряна етикетка продемонструє якість, престижність і статус елемента одягу, аксесуарів або взуття. Також вона донесе до покупця корисну інформацію про товар.

Шкіряні нашивки на одяг – основні призначення

Серед різних видів бирок, виділяються шкіряні лейбли з натурального або штучного матеріалу, які можна купити в нашій компанії. Подібні солідні нашивки є одним з дієвих способів з розкручування і просування виробу, створення унікального іміджу компанії. Плюс, дорогий лейбл – це непрямий показник престижу і добротності останнього.

Завдання подібних нашивок:

– зацікавити потенційного клієнта предметом;
– підкреслити унікальність виробу серед схожих;
– служити ознакою якості, престижу і статусу елемента торгівлі;
– надати всі відомості про річ;
– ознайомити з правилами використання та збереження;
– містити пропозицію про придбання.

У нас ви знайдете якісні шкіряні етикетки на замовлення в Києві з доставкою в інші міста країни.

Особливості виготовлення шкіряних етикеток

Виготовлення шкіряних бирок для одягу проводиться на високотехнологічному обладнанні за допомогою тиснення або вирубки. Але спочатку наші фахівці створять індивідуальний дизайн кожної бирки, виходячи з характеристик товару. Нанесення логотипу на шкіру може виконуватися в наступних варіантах:

– вирубка без тиснення;
– виготовлення складних форм під замовлення;
– наявність заокруглених кутів;
– наявність різноманітних отворів.

Ярлики можуть бути будь-яких форм і в будь-якій кольоровій гамі. Ціни залежать від кількості використаної шкіри і тиражу. Лейбли зі штучної шкіри коштуватимуть дешевше. Різноманітні шкіряні бирки на одяг з унікальним зовнішнім виглядом можна замовити безпосередньо на сайті. Індивідуальний підхід, доступні ціни, швидкість виробництва ярликів від Label of World – це гарний початок створення власного бренду!Оформити заявку

У цьому меню Ви можете змінити типові характеристики Вашої етикетки. З Вашою допомогою, ми швидше зробимо розрахунок і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Шкіряна

Ширина, мм мінімальна - 10 мм, максимальна - 300 мм
Довжина, мм мінімальна - 10 мм, максимальна - 300 мм
Кількість, шт Мін - від 1000 шт
Матеріал

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки