fbpx
Замовлення

Друкована етикетка

Друковані лейбли міцно зайняли свою позицію у швейній індустрії. Друк бирок на одяг є відносно недорогим, швидким у виготовленні і, в той же час, якісним способом донести до покупця інформацію про товар. Iнформація, яка нанесена на ярлик, допомагає йому визначитися з необхідністю придбання даного виробу. Ось чому кожен поважаючий себе виробник повинен подбати про таку річ, як друк на бирках.

Основні завдання, які вона виконує:
– несе на собі інформацію про виріб: розмір, склад, виробник;
– містить інструкції по експлуатації та догляду за річчю.

Друк етикеток для одягу на замовлення

Наша компанія виробляє друк бирок для одягу швидко, якісно, доступно в Києві і інших містах України. На ринку представлена велика різноманітність сировини в якості основи для подібного інформаційного носія. Серед різноманіття вихідних тканин, надрукувати етикетки можна на:

– міцному, але дорогому сатині або атласі;
– надійному нейлоні;
– універсальному поліестері;
– натуральній або штучній бавовні;
– тафті;
– ацетаті на клею.

Наприклад, друк етикеток на тканини типу сатину або атласу буде міцним і довговічним. До того ж, самі тканини м’які і приємні до тіла, тому їх часто використовують при виготовленні лейблів для нижньої білизни. Найпопулярнішим матеріалом, щоб створити стійкий друк на етикетках, є нейлон. Це виходить за рахунок її рівної і гладкої поверхні. При цьому він дешевий і практичний, але йде тільки в білому кольорі.

Друк ярликів для одягу на поліестері досить надійний і міцний. Даний матеріал в змозі витримувати високі температурні режимі прання, але в тому випадку, якщо це містять правила по експлуатації представленої речі.

Друк етикеток для одягу також можливий на таких тканинах, як бавовна, котра, в свою чергу, може бути натуральною або штучною, тафта або ацетат з клейовою основою. Останній варіант особливо вигідний, якщо немає можливості пришити бирку на одяг, так як в такому випадку вона просто приклеюється на потрібне місце. Тим більше, що з вигляду і навіть на дотик ацетат нагадує натуральний шовк, але при цьому його купити буде набагато дешевше.

Зробити друк етикеток для одягу можна на будь-якому матеріалі – вибір залежить від клієнта, але гарантовано, що кожен з них має високу якість, а це вже говорить про те, що брендування як рекламний хід матиме успіх. Варто пам’ятати про те, що важливе і саме зображення. Друк ярликів як процес може виконуватись методом тиснення металізованою фольгою або цифровим способом. Максимальна кількість кольорів при друку – 6.Оформити заявку

У цьому меню Ви можете змінити типові характеристики Вашої етикетки. З Вашою допомогою, ми швидше зробимо розрахунок і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Друкована

Ширина, мм мінімальна - 10 мм, максимальна - 100 мм
Довжина, мм мінімальна - від 10 мм
Кількість, шт мін - від 1000
Кольоровість до 6-ти кольорів
Материал
Друк з двох сторін
Друк золотом, сріблом
Запрасовування

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки