fbpx
Замовлення

Жакардова етикетка

Види жакардових етикеток

Для жакардової етикетки важливо, щоб зображення або текст на етикетці добре проглядався і читався. Тому іноді, щільність нитки для тексту або зображення збільшується вдвічі.

Жакардова етикетка виготовляється з різною щільністю нитки по зображенню і основі. Це один з основних показників якості етикетки. Ткана етикетка з високою щільністю нитки буде виглядати насичене і привабливо.

Жакардова бірка з люрексовой ниткою. Виробники вишуканих речей, при замовленні етикетки, для зображення логотипу або тексту, вибирають металізовану, люрексову нитку. Такі пришивні етикетки красиво переливаються в променях світла і блищать.

Жакардова бірка з шовковою ниткою. Шовкова нитка в кілька разів тонше ніж звичайна, тому її можна використовувати для відображення дрібного тексту на етикетці. Але головна особливість такої текстильної етикетки – це її зовнішній вигляд. Шовкова нитка трохи блищить і переливається на світлі і виглядає по-своєму особливою.

Жакардова бірка з фактурною основою. У таких етикеток рифлена, об’ємна поверхня, яку можна відчути на дотик. Текстура основи такої етикетки може бути абсолютно будь-яка за вашим бажанням. Фактурна текстильна етикетка виглядає цікаво і незвично. Виникає нестримне бажання доторкнутися до неї.

Жакардова бірка на клейовій основі. В основному використовується для брендування взуття. Така етикетка виготовляється на спеціальному обладнанні. Під час виробництва, готова стрічка з жакардовою етикеткою накладається на клейку стрічку. В результаті, відриваючи етикетку від стрічки, ви отримуєте клейку зовнішню основу, за допомогою якої легко прикріпіть етикетку до місця пришивання.

Етикетка жакард з лазерною нарізкою. За допомогою цієї технології, ми виготовимо для вас етикетку будь-якої форми з обробленим краєм. Для того щоб пришивні бирки для одягу були пружними, основа армується додатковим шаром тканини або силікону.

Жакардова бірка з тисненням. Якщо ви хочете бути унікальним серед інших виробників, виділіть свій бренд, застосувавши цю технологію виробництва. Ваш логотип буде об’ємно виглядати на етикетці і кінцевий споживач зверне увагу і захоче доторкнутися до неї. Також тут застосовується технологія лискування поверхні етикетки, що надає гладкості і блиску. Такі тканинні етикетки для одягу надовго запам’ятаються кінцевому споживачу.

Ви можете замовити на нашому сайті безкоштовний зразок жакардових бірок та етикеток, виготовлених за зазначеними технологіями, для того, щоб оцінити якість виробів і визначитися з вибором. Також ми надаємо послуги з брендування і дизайну етикеток. Звертайтеся! Чекаємо ваших дзвінків!

Каталог ниток для жаккардової етикеткиОформити заявку

Жакардова етикетка виготовляється шириною до 20 сантиметрів, по довжині обмежень немає. Порізка можлива в довжину і ширину гарячим ножем або ультразвуком, що запобігає розпуску краю. Кількість кольорів при виготовленні етикетки варіюється від одного до дванадцяти. Колір етикетки можливо вибрати з понтона кольорів. Показник коливається від 24 – 120 стібків на квадратний міліметр. Запрасовування виконується на обладнанні наступним чином.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Жакардова

Ширина, мм мінімальна - 10 мм, максимальна - 200 мм
Довжина, мм мінімальна - від 10 мм
Кількість, шт мін - від 1000 шт
Кольоровість, кількість кольорів мін - 1 колір основи, макс - 12 кольорів
Люрекс Люрекс - золота, блискуча нитка
Плотность
Запрасовування

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки

Виготовлення жакардових етикеток для одягу

Тканинні вшивні етикетки на замовлення підкреслюють престиж бренду, індивідуальний характер. Технологія плетіння більш складна і витратна, ніж друк, тому наявність такої тканинної бирки дозволяє віднести одяг до преміального сегменту. Ткана жакардова етикетка може коштувати недорого. Ціну визначають тираж, матеріал, тип плетіння, розмір, кількість кольорів. Тому кожне замовлення обробляється в приватному порядку для визначення вартості партії. Жакардові етикетки для одягу бувають таких типів:

 • жакардові лейбли;
 • ткані пуллери на блискавку – кріпляться прямо на замок за допомогою отвору в ярлику;
 • розмірні вшивні етикетки для одягу;
 • тканинні етикетки на клейовій основі – відокремивши від основи етикетку можна приклеїти на виріб.

Виробництво жакардових етикеток включає варіанти різних плетінь. Нитки можуть бути різних кольорів, в тому числі металізовані і блискучі. Можливо створювати рельєфні малюнки з емблемами компаній та іншою символікою. Спеціальне обладнання дозволяє виготовляти ткані етикетки зі складними малюнками, тонкими лініями. Жакардові етикетки з логотипом виготовляють, використовуючи різні типи плетіння:

 • Атлас (Atlas);
 • Дамаск (Damask);
 • Саржа (Taffeta);
 • Подвійний сатин (Double Satin);
 • Репс (Reps).

Найчастіше жакардові етикетки на замовлення виконують у вигляді плетінь Саржа, Атлас, Дамаск. Саржа – найбільш просте плетіння, використовується для недорогих речей. Атлас дорожчий у виконанні, використовується більш гладка нитка і на лицьовій стороні присутній характерний блиск і шовковистість. Плетіння Дамаск – найкраще з звичайних видів. Плетіння дуже щільне з тонких ниток, за рахунок чого виходить висока точність деталей малюнка. Також можливий друк етикеток на тканині – даний вид виробництва полягає в тому, що логотип не виплітається на бирці, а наноситься на неї за допомогою друку.

 

Підгинання тканинних етикеток з жакарда

Для кожного типу тканинної бирки розраховуються її необхідні і можливі розміри. Вид подгибки вибирається залежно від призначення партії етикеток. Замовити жакардові етикетки на одяг можна з різними видами підгинання. Основні види підгинання:

 • вішаком;
 • підгинання з обох кінців;
 • прапорець;
 • згин по центру;
 • різання без підгинання.

 

Переваги та сфери застосування текстильних етикеток

Брендування – це рекламний хід, який реально здатний привернути увагу і справити хороше враження на потенційних покупців. Щоб просувати продукцію у вигляді одягу, виробник може використовувати текстильні етикетки, які виглядають природно, несуть інформацію про речі і, більш того, відмінно справляються з рекламою.

 

Жакардові бирки є одними з найбільш затребуваних. Продукція, для якої можна їх використовувати, найрізноманітніша. Такі пришивні етикетки на одяг використовують для будь-яких нарядів: від нижньої білизни до верхнього одягу, а також взуття, меблі, постіль або інші текстильні вироби. Єдиним обмеженням є те, що тканина, до якої пришивається лейбл, повинна бути щільною. Однак, це не проблема, якщо необхідна нашивка на тонку тканину. Для цього використовуються зменшені версії, які пришиваються по нижній кромці.

 

Жакардові етикетки для одягу дійсно підвищать репутацію компанії, якщо їх буде відрізняти висока якість, привабливий зовнішній вигляд. Виробник зазвичай віддає перевагу зображенню логотипу та рекламному слогану, якщо такий є. Завдяки цьому, виріб стає унікальним і незабутнім, і, швидше за все, покупець захоче купити ще одяг цього бренду.

 

Жакардовая етикетка має чудові експлуатаційні характеристики. Вона не вигоряє на сонці, швидко не зношується, прекрасно витримує всі операції, які застосовуються до самого одягу, включаючи прання, прасування, професійну чистку та інші.

 

Жакардові бирки на замовлення

Друк не застосовується для жакардового лейбла, технологія виготовлення вшивних етикеток полягає в особливому переплетенні ниток на ткацькому верстаті, що утворює малюнок. Обмеження в кількості кольорів немає, все залежить від макета, наданого клієнтом. Однак, якщо використовується більше чотирьох кольорів, то бажано зробити для початку зразок, щоб переконатися в тому, що це насправді красиво виглядає. Ткані етикетки для одягу бувають в рулоні або з підгином країв. Метод різання різний, в залежності від бажаного результату. Гаряча різка запобіжить розпусканню ниток, а ультразвукова технологія забезпечить отримання м’яких країв. Прикріпити жакардову етикетку на одяг можна як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку. Одяг з правильно обробленою биркою гарантує зручне її носіння.

 

Ви завжди можете замовити жакардові етикетки в нашій компанії у вигляді рулону або в іншій формі. Наше обладнання дозволяє виконувати різні варіанти бирок – від недорогих до люксових, з різних ниток і різних видів плетіння. На нашому сайті надається можливість замовити зразок жакардовой етикетки, друкованої етикетки або друк логотипів на стрічках, доставка здійснюється в різні області України, зокрема в наступні міста: Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Миколаїв. Для цього необхідно вказати в спеціальній формі особисті і контактні дані, після чого менеджер зв’яжеться для уточнення макета, розміру та інших деталей.