fbpx
Замовлення

Картонна етикетка

У багатьох галузях застосовується маркування з використанням бірок. Найбільше застосування навісні ярлики знайшли в одязі, ювелірних виробах. Картонні етикетки зазвичай містять інформацію про виріб – його найменування, склад, розмір, артикул і т.д. Раніше їх заповнювали вручну звичайною кульковою ручкою, але замовляти в друкарні такі бирки зараз було б дуже дорого, тому був придуманий новий спосіб їх виготовлення.

За допомогою спеціального обладнання, картонні етикетки з необхідним друкованим текстом на них виготовляються за кілька хвилин. При необхідності, здійснюється штрихове кодування для автоматичної ідентифікації товарної одиниці. Бірки з картону можуть виготовлятися за різними технологіями. В результаті може вийти ламінований виріб з матовим/глянцевим покриттям, це виглядає солідніше, ніж аналоги, привертає більше уваги. В якості захисного покриття може використовуватися лак, такі етикетки дешевше коштують, але не дуже зносостійкі.

У нас можна замовити друк картонних бірок з більш витонченим глянцем, ефект забезпечується за рахунок використання спеціальної технології нанесення лаку. У цих же цілях може використовуватися гліттер (зроблений з металізованої плівки, кольоровий, білої, під золото, срібло).

Замовляйте виготовлення картонних бірок у нас і ми подбаємо про те, щоб імідж Вашого товару виріс. Так Ви не тільки донесете до споживача важливу інформацію, а й допоможете сформувати позитивний образ продукту. Наші фахівці допоможуть визначитися з оформленням картонної етикетки, що дозволить Вам домогтися очікуваного ефекту, і як наслідок – успіху в бізнесі.Оформити заявку

У цьому меню Ви можете змінити типові характеристики Вашої етикетки. З Вашою допомогою, ми швидше зробимо розрахунок і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Картонна

Ширина, мм мінімальна - 10 мм, максимальна - 560 мм
Довжина, мм мінімальна - 30 мм, максимальна - 500 мм
Кількість, шт мін - 1000 шт, не обмежена
Кольоровість, кількість квітів мін - 1 колір основи, макс - 8 кольорів
Матеріал Опис
Щільність г/м2 28, 52, 60, 70, 80, 90

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки

Навіщо потрібні бирки на товарах?

Лейбл – це один з найефективніших варіантів реклами, який демонструє не тільки логотип і назву бренду, але ще статус і рівень компанії. Найчастіше такий атрибут зустрічається на елементах гардеробу. Він демонструє назву бренду, розмір, правила догляду за річчю і багато іншої корисної інформації. Паперові етикетки для одягу – найпоширеніший варіант, завдяки доступній ціні.

 

Інформація на паперових бирках для одягу

Етикетка на речах – це цінне джерело інформації для покупця. Виробник самостійно визначає габарити, матеріал, форму і її дизайн. Але будь-який картонний навісний ярлик повинен нести в собі такі параметри:

– розмір виробу;
– матеріал, з якого виготовлено виріб;
– фірмовий логотип;
– поради по догляду.

Крім цього, на ній може вказуватися співвідношення натуральних і синтетичних тканин, артикули, коди. Текст на ярлику повинен бути максимально читабельним: шрифт розбірливий, а його розмір дозволяти прочитати вміст на відстані витягнутої руки.

 

Технології виготовлення

Навісні ярлики на одяг виготовляються двома технологіями – використовуючи цифровий або офсетний друк. Цифрова технологія найчастіше вибирається при невеликих тиражах, а ось друк картонних етикеток офсетним способом призначається для великих замовлень.

В обох варіантах використовується різний папір: крейдований, офсетний, крафт і дизайнерський картон. Удосконалити його можна за допомогою глянцевого або матового ламінування, лакування, тиснення і інших додаткових функцій.