fbpx
Замовлення

Металева шильда

Етикетка – це свого роду ярличок товару, на якому вказана головна інформація про нього, властивості і методи експлуатації. На ринку представлено безліч різноманітних видів маркувальної продукції. Серед них вигідно відрізняються металеві етикетки, які служать не тільки для маркування виробу, але і являють собою ефективний засіб для просування бренду. Наприклад, якщо шильди з паперу або тканини майже відразу покупець відриває з товару, то металева бирка залишається на місці і служить незвичайною прикрасою і стильним елементом образу.

Металеві шильди – характеристики

Подібні маркувальні вироби несуть в собі фірмовий стиль замовника з логотипом бренду. Вони відрізняються надійністю і міцністю до механічних впливів, на відміну від інших видів маркування. Найчастіше, виготовлення бирок з металу замовляють виробники:

Але якщо підключити фантазію і нестандартне мислення, то металеві лейбли на замовлення можуть включати в себе:

Але все ж, більшою популярністю користуються лейбли з металу на замовлення для одягу. Наприклад, застібка на блискавці у вигляді оригінального предмета або з потрібним написом буде служити гарною прикрасою предмета гардероба, і нести в собі відомості про бренд.

Маркування на металі – технології виготовлення

Виготовлення логотипів з металу відбувається на високотехнологічному обладнанні з використанням методу лазерного тиснення або гравіювання, що дозволяє створити 3D ефект або красиве рельєфне зображення. Бірки металеві на замовлення для одягу створюються з:

На будь-які вироби можна нанести напилення золотом або сріблом. Але стабільним попитом серед замовників користується виготовлення металевих лейблів з оцинкованих сплавів, так як вони прості в обробці, мають адекватну вартість і стійкі до зовнішніх впливів. Плюс, їх можна пофарбувати в будь-який колір, який не стирається навіть в разі постійного використання речі.

Металевий логотип на замовлення може виглядати абсолютно по-різному: круглим, квадратним, прямокутним, овальним або мати цікаву фігурну форму – машинки, зірочки, листочки, сердечка та інше. За проектом замовника, до деталі, з будь-якого боку, прикріплюється місце кріплення, зазвичай це або спеціальна петля або отвір будь-якої форми прямо в лейблі.

Наша компанія допоможе вам створити справжні витвори маркувального мистецтва якісно і зробе це в строк. Працюємо з різною кількістю виробів і втілюємо в життя будь-які фантазії замовника. Продвигайте товар разом з нами!Оформити заявку

У цьому меню Ви можете змінити типові характеристики Вашої етикетки. З Вашою допомогою, ми швидше зробимо розрахунок і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Металева

Ширина, мм мінімальна - 10 мм, максимальна - 560 мм
Довжина, мм мінімальна - 30 мм, максимальна - 500 мм
Кількість, шт мін - 1000 шт, макс - 10000 шт
Кольоровість, кількість кольорів мін - 1 колір основи, макс - 8 кольорів
Люрекс люрекс - золота, блискуча нитка

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки