fbpx
Замовлення

Друк на стрічці

Все менше людей, що займаються виготовленням товарів або наданням різного роду послуг, вважає, що друк логотипів на стрічках – це марна трата коштів. Як показала практика, брендування стрічки – це не просто данина моді. Насправді, це відмінний інструмент реклами, який не вимагає великих витрат. Оригінально оформлені стрічки можна використовувати з метою упаковки товарів, прикраси подарунків від магазину, призів і т.д. Такий підхід до реклами піднімає рейтинг компанії, створюючи їй солідний, респектабельний імідж.

Варто відзначити, що стрічки з логотипом можна використовувати не тільки в цілях упаковки. Вони можуть виступати в якості самостійних виробів, наприклад на них вішаються бейджи. Ляссе у вигляді стрічки з логотипом робить його рекламним носієм. Грамотні бізнесмени використовують саме цей рекламний хід, тому що він не вимагає великих витрат, сприяє оптимізації рекламного бюджету.

Виготовимо стрічки з Вашим логотипом

Виготовлення стрічок з логотипом використовують не тільки підприємці, виробники товарів і послуг, але і звичайні люди. Якщо ви хочете оригінально оформити подарунок близькій людині або вам потрібно створити незабутній святковий інтер’єр з приводу якоїсь події, то у нас ви можете замовити друк на тканинних стрічках. Клієнтам надається право вибору способу друку. Це може бути друк спіненою фарбою, шовкотрафарет або тиснення фольгою. Текст наноситься будь-який, це може бути логотип, привітання, повідомлення, простий малюнок.

Запам’ятайте, брендована стрічка з логотипом сповіщає клієнтів про високий статус компанії/закладу. Знання стилю і смаку в усьому, таким чином, буде підкреслено. Ціна послуги залежить від способу друку, ширини/довжини і матеріалу стрічки.

 Оформити заявку

У цьому меню Ви можете змінити типові характеристики Вашої етикетки. З Вашою допомогою, ми швидше зробимо розрахунок і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Друк на стрічках

Ширина, мм мінімальна - 5 мм, максимальна - 70 мм
Кількість, м мінімальна - від 100 м
Кольоровість до 6-ти кольорів
Матеріал
Друк з двох сторін
Друк золотом, сріблом
Заглажка

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки

Замовити друк логотипу на стрічці

Чи не кожен виробник гідно оцінює брендовану стрічку, вважаючи це чимось несерйозним, що не дієвим. Тому часто на друк на стрічках виділяють лише найменші залишки бюджету, попередньо замовивши інші види реклами. Деякі і зовсім відмовляються від такого методу брендування. Насправді, це неправильний підхід до просування продукції, тому що нанесення логотипу на стрічку – це не просто красиво і оригінально, але дуже ефективно.

Найчастіше під час якихось рекламних кампаній або знаменних подій, що стосуються підприємства, співробітники прикріплюють бейджи, щоб потенційні покупці або майбутні партнери могли звернутися до них з важливими питаннями. Якщо перед цим замовити друк з логотипом на шнурках для бейджів, то це підкреслить фірмовий стиль, який стане легко впізнаваним. Це також буде доречно для працівників в офісі або в брендовому магазині. Більш того, така, здавалося б, дрібна деталь покаже відповідальний підхід до справи, і безумовно, залишить приємні враження від знайомства з брендом.

 

Де застосовується друк на стрічці

Друк на текстильній стрічці може використовуватися і в інших цілях, наприклад, для прикраси інтер’єру. Стрічкою можна декорувати будь-який предмет меблів, прив’язати до повітряної кулі, обмотати горщики з рослинами і т.д. Різноманітність сфер для застосування стрічки з логотипом залежить виключно від фантазії людини.

Для упаковки товару або красивого оформлення подарунка від бренду теж можна купити текстильні стрічки, на яких буде зображений логотип фірми. Цей приємний жест в бік покупця обов’язково буде оцінено.

Замовити друк на атласній стрічці можуть і звичайні люди, охочі оригінально прикрасити подарунок або створити святкову атмосферу. Ціна такої послуги залежить від матеріалу і розмірів стрічки, способу друку, що вибирається клієнтом при консультації з менеджером. Зображення може бути нанесено абсолютно будь-який, будь то текст або простий малюнок. Також відсутні будь-які обмеження в тому, яким повинен бути колір стрічки або логотипу.

 

Придбання брендованих стрічок

Виробництвом та печаткою стрічки із логотипом на замовлення займаються спеціалізовані компанії. Рекомендується до них звертатися, так як вони зможуть підказати, який матеріал і спосіб нанесення зображення підійде найкраще для тих чи інших цілей. Друк здійснюють на атласною, репсовою, сатиновою, бавовняної і жаккардовой стрічках.

Щоб замовити стрічку з логотипом для бейджів в Запоріжжі або інших містах України, достатньо заповнити невелику форму, після чого менеджер вийде на зв’язок для уточнення різних деталей. Доставка можлива в будь-яку область країни, включаючи міста: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Миколаїв. Таким чином, купити стрічки з унікальним логотипом не складе труднощів, а насолоджуватися результатом і ефективністю цього методу просування продукції можна ще довгий час. Так само в нашому каталозі продукції, Ви можете ознайомитися з великим асортиментом різних етикеток: жакардових, друкованих, шкіряних і картонних.