fbpx
Замовлення

Стікери та наклейки

самоклеящиеся этикетки
этикетки самоклеящиеся
изготовление наклеек
наклейки на одежду

Привернути увагу покупців до товару можна за допомогою яскравого оформлення. Сприяють цьому різноманітні бирки і стікери, які допомагають позначити продукцію, а також більше розповісти про її властивості. Тому виготовлення самоклеючих наклейок етикеток під замовлення зараз досить затребуване, адже вони можуть зробити товар більш конкурентоспроможним і виділити його серед своїх аналогів.

Переваги самоклеючих етикеток

Від зовнішнього вигляду продукції залежить його успішність при продажу. Саме це становить перше враження, і відповідно, є однією з головних причин зацікавленості покупця. Сьогодні виготовлення наклейок стікерів на замовлення, у яких ціна може різнитися залежно від характеристик виробів, відбувається в основному з метою:

– привернути увагу споживача;
– зробити продукт більш помітним на тлі інших;
– надання детальної інформації про товар;
– ознайомлення з правилами експлуатації і умов зберігання.

Також дані містять рекламне посилання, в якому міститься заклик до покупки. Так, можна купити самоклеючі етикетки з логотипом для просування продукції певного виробника. Виробництво здійснюється в суворому дотриманні вимог до них, які гарантують успішну рекламу продукту і затребуваність його серед аналогів.

этикетка самоклеющаяся
купить самоклеющиеся этикетки

Як відбувається друк на самоклеючих етикетках

На нашому сайті є друк наклейок на замовлення в Києві і інших містах України, що дозволяє надати виробляємим предметам і речам більш привабливий вигляд для потенційного покупця. Їх виробництво здійснюється за допомогою флексографічних машин. Вони дозволяють працювати з найрізноманітнішими матеріалами, в тому числі з текстилем і фольгою.

Друк на стікерах здійснюється шляхом нанесення зображень на поверхню стрічки на спеціальних барабанах. При цьому інформація підбирається виходячи з відомостей про виробляємий предмет, для якого призначен друк самоклеючих наклейок з логотипом компанії, що виробляє продукцію. Зображення часто містить інформацію про правила експлуатування і догляду за тією чи іншою річчю.

Різновиди самоклеящихся наклейок

Стрічки з нанесеними зображеннями на самоклейках розрізняють за такими параметрами, як:

– обсяг тиражу;
– рівень складності виробництва;
– швидкість виготовлення.

Це визначає друк стікерів етикеток, і яка ціна буде на них встановлена. На вартість впливає і використовуваний матеріал. В основному виробляють такі стрічки з білої пів-глянсового або білого матового паперу, металізованого, з подальшим ламінуванням їх на папері, що має особливі параметри. Вони встановлюються клієнтом виходячи з умов експлуатації, і можуть являти собою підвищену жорсткість матеріалу, його вологостійкість.

Замовити стікери на самоклеючому папері в Україні

Наша компанія надає послуги з виготовлення етикеток в рулонах, розрахованих на оформлення різноманітних категорій товарів. У нас можна знайти самоклеючі наклейки на одяг зі штрих кодом високої якості за приємними цінами. Широкий вибір стрічок з нанесеним зображенням і швидкий процес виготовлення дозволять підкреслити унікальність вашої продукції і зроблять її більш привабливою, в максимально короткі терміни.
Купити їх можна на нашому сайті, написавши на пошту, або ж зв’язавшись з консультантами за вказаними номерами телефону.Оформити заявку

У цьому меню Ви можете змінити типові характеристики Вашої етикетки. З Вашою допомогою, ми швидше зробимо розрахунок і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Надіслати мій номер, щоб отримати зразок якості

БЕЗКОШТОВНО

Тип етикетки: Стікер (наклейка, штрих-код)

Ширина, мм мінімальна - 10 мм, максимальна - 560 мм
Довжина, мм мінімальна - 30 мм, максимальна - 500 мм
Кількість, шт Мін - 1000 шт, макс - 10000 шт
Кольоровість, кількість кольорів Мін - 1 колір основи, макс - 8 кольорів

Завантажити макет:

Ми передзвонимо вам протягом 24 годин, щоб уточнити деталі: макет, кольори, розмір і адреса доставки