fbpx
Замовлення

Дизайн і розробка лейбла

Будь-яка молода фірма, якій необхідно просування свого продукту, потребує виготовленні якісно нового і підкреслює індивідуальність лейбла. У нас ви можете замовити дизайн етикетки, і тим самим заявити про себе потенційному покупцеві.

В першу чергу, це дозволить підкреслити ексклюзивність вашого товару і його приналежність до конкретної фірми. Дизайн етикеток різнять як вартість, що залежить від використовуваного матеріалу при виробництві, так і цілі його виготовлення. Тому і виготовляються вони з урахуванням особливостей конкретного виробника.

Переваги індивідуального дизайну 

Головними перевагами, яким володіє ексклюзивний дизайн етикеток для одягу та інших промислових виробів є:

• зрозумілий і доступний мова позначень, нанесених на лейбл;
• простий спосіб донести рекомендації по експлуатації;
• ненав’язлива реклама фірми і самого продукту.

Таким чином, покупець познайомиться з брендом і зможе дізнатися способи догляду, розмір та інші особливості продукції, що виготовляється.

Розробка дизайну етикеток – які бувають різновиди і де і їх знайти

В основному, особливою популярністю користуються жакардові і сатинові бирки, які відрізняються простотою і швидкістю виробництва. Також є каучукові й гумові, відповідні як для текстильних, так і промислових товарів. Для продукції же, яка потребує підкресленні її статусу, використовують шкіряні бирки.
Замовити всі види можна у нас на сайті, для цього потрібно написати нам на пошту, або ж зв’язатися з консультантами. Таким чином, ми допоможемо створити модель, повністю передає індивідуальність виробника, з урахуванням особливостей впливу палітри і форми на покупця. Це дозволить розширити свою клієнтуру і вийти на більш широкий ринок продажів.